Klacht: Ring verkleurd binnen garantie periode

K.Scholten op 13 september 2015 over Siebel juweliers in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Siebel juweliers is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Juweliers
Status In behandeling
Datum 13 september 2015

Een klant van Siebel Juweliers heeft een klacht ingediend over een ring die binnen de garantieperiode verkleurd is. Na het terugbrengen van de ring naar de winkel, werd aangegeven dat de verkleuring een bekend probleem was, maar dat reparatie kosten met zich meebracht. De klant is het niet eens met de verklaring van Siebel dat de schade zelf veroorzaakt zou zijn en voelt zich onterecht behandeld.

Mijn Klacht:

Op 21-12-14 ben ik ten huwelijk gevraagd met een ring van siebel half geel goud, half wit goud gescheiden door een diamant. Op 29-09-15 hebben wij de ring terug moeten brengen naar Siebel Zwolle. Het wit gouden gedeelte was terug gekleurd naar geel. Siebel Zwolle gaf aan dat dit niet mocht gebeuren. Later gaven ze aan dat dit een bekend probleem was en dat reparatie ons €25,- zou kosten. Wij zijn hier niet mee akkoord gegaan.11-09 kwam Siebel met het volgende; ik zou dit terug kleuren zelf veroorzaakt hebben door bijvoorbeeld het slaan met een sleutelbos tegen mijn ring. Het lijkt mij vrij pijnlijk als je jezelf zo hard moet slaan. Een seconden opinion wilde zij niet aan beginnen en de ring mag ik nu ongemaakt op komen halen op één voorwaarde: wij mogen deze discussie niet in de winkel voort zetten. Wij moeten akkoord gaan met deze ‘klantenservice’. Beste Siebel wij zouden graag kennismaken met jullie klantenservice, want wij voelen ons als klant behoorlijk in de kou gezet!

Gewenste Oplossing:

Een goede kosteloze reparatie binnen redelijk termijn (geen 6 weken zoals eerder aangeven door Siebel Zwolle)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Siebel juweliers over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - 29-09-2015 moet zijn: 29-08-2015

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Siebel juweliers in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM