Klacht: Ketting is stuk

Hanh vu op 16 maart 2018 over Siebel juweliers in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Siebel juweliers is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Juweliers
Status In behandeling
Datum 16 maart 2018

Een klant heeft op 8 februari 2018 een dure ketting gekocht, maar constateert dat het slot moeilijk opent en uiteindelijk stuk is gegaan. Na contact met Siebel Juweliers, waarin de klant dacht aanspraak te maken op garantie, kreeg hij te horen dat hij 160 euro moest betalen voor een nieuw slot, wat hij te duur vindt. De klant is ontevreden en vraagt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

8/2/2018 heb ik duurde ketting gekockt,na huis mijn zon open de slot van ketting van mij,het ie moeilijk open,en hij beetje treken en mijn ketting is stuk ,9/2/2018 ben ik terug naar wikkel seibel uitlegen,ik denk ik heb garantie
En 2 week mederweker bel naar mij ,moet ik 160 euro betaal voor nieuw slot ketting ,dat is te duur
Ik ben nog niet gebruik
Waarom heb ik geen garantie voor de duur ketting ?
Ik ben niet tevreden en nu wil ik geld terug

Gewenste Oplossing:

Terug geld

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Siebel juweliers over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Siebel juweliers in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Vervelend dit moeten lezen en vraag je om een mail naar klantenservice@siebeljuweliers te willen sturen met daarin een foto van je aankoopbon. Zodra wij dit van je hebben ontvangen nemen we contact met je op.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM