Klacht: Ronddraaiende vorm op digitale radio

GJMens op 04 december 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb de nieuwste mediabox en als ik naar digitale radio ga dan zie je welke zender je kunt aanklikken. Op het moment dat je aanklikt zie al kleine kringen in het oranje draaien. Na ongeveer 5 minuten beslaan die ronddraaiende kringen het hele scherm. Ik gezocht op afstandsbediening
kan het niet uitzetten of donkerder maken. Ben naar de Ziggo winkel geweest en daar konden zij mij ook niet helpen. Let op WAARSCHIJNLIJK
WORDT HET SCHERM NA 1 OF 2 UUR DONKER. Niet na een uur want dan draait het nog in de rondte. Ik zit recht rechtover mijn tv en dit leidt ontzettend af. Ik moet er een doek overheen hangen echt supervervelend.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als hier een oplossing voor komt zoals de oudere mediaboxen. Dan zie je rechtsonder een paar blauwe stippen en de rest van het scherm donker.
AUB Doe hier iets aan. Ik word er naar van

Dankje

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GJMens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie