Klacht: Gebeld ivm aanpassen contract

MJ op 06 augustus 2020 over Regionaal Energie Beheer in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 6 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via telefoongesprek ben ik erop gewezen dat mijn kosten lager werden van mijn huidige contract. Moest wel even een mail goedkeuren. Bleek van hele andere energiemaatschappij te gaan. En dus een overstap onder vals/onjuiste informatie die aan de telefoon werd gegeven. Ik heb geen goedkeuring gegeven en het Gesprek werd verbroken. Ging om nieuw contract van DGB energie.

Gewenste Oplossing:

de vriendelijke stem van de medewerker

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Regionaal Energie Beheer

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Regionaal Energie Beheer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MJ
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie