Klacht: Kleding besteld,betaald, maar niet ontvangen…

Carola18 op 04 juli 2013 over rastafashionwinkel.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ook ik heb een kledingstuk besteld via internet bij de rastafashionwinkel. Ik heb betaald via een overschrijving en dat geld is er op 20 Juni bij mij vanaf geschreven. Daarna bleef het stil…. Ik kreeg geen pakketje thuis bezorgd en een mail heb ik al helemaal niet terug gehad (zelfs niet na de op de site beloofde 24 uur). ik heb nu zelf al meerdere mails naar rastafashionwinkel gestuurd. Ik vind dit geen zaken doen,ze maken misbruik van het vertrouwen van de klant! Wat zetten deze mensen zichzelf en hun zaak in een kwaad daglicht. Daarom schrijf ook ik hier mijn ongenoegen op,zodat er hopelijk niet meer mensen de dupe worden van deze manier van “zaken doen”.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug of het bestelde kledingstuk alsnog leveren!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over rastafashionwinkel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over rastafashionwinkel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten