Klacht: jurk en stropdas

maly29 op 19 oktober 2013 over rastafashionwinkel.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 oktober 2013

Een klant van rastafashionwinkel.nl heeft een jurk en stropdas besteld, maar na betaling kreeg hij te maken met een wijziging in het bankrekeningnummer, waardoor het geld werd teruggestort. Na een tweede bestelling en betaling bleef het echter vier weken stil, zonder reactie op zijn e-mails. Inmiddels is de website niet meer bereikbaar, wat leidt tot frustratie over de situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een jurk en stropdas besteld netjes betaald krijg ik mail dat het een andere bankrekening nummer heeft geld weer terug gestord gehad en opnieuw besteld en weer netjes betaald nou 4 weken later niks gehoord mail gestuurd 2x krijg niks terug te horen zie ik sinds gister pas de klachten en in 1x is de site uit de lucht dag trouwjurk heel erg aan het balen

Gewenste Oplossing:

Of jurk en stropdas sturen of heel graag geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over rastafashionwinkel.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over rastafashionwinkel.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten