Klacht: Problemen met inloggen op mijn nieuwe abonnement

klager72a55f7f op 25 september 2026 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Telegraaf klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Telegraaf
Status Open
Datum 25 september 2026

Er is een probleem met het inloggen op een nieuw abonnement bij Telegraaf. De abonnee heeft geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar dit is niet gelukt vanwege verblijf in het buitenland, wat leidt tot frustratie over het niet kunnen gebruiken van het abonnement.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik een abonnement afgesloten bij Telegraaf, maar ik kan niet inloggen. Ik heb geprobeerd contact op te nemen met de klantenservice, maar dit is niet gelukt omdat ik momenteel in Turkije ben. Dit zorgt voor veel frustratie, omdat ik het abonnement graag wil gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat ik kan inloggen op mijn account.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Telegraaf

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM