onterechte incasso
Klacht van Kees Deij op 29 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Er is vandaag 70 euro afgeschreven voor een abonnement waarvan ik geen gebruik maak. Lees meer
Bij Privilege zijn 1 klachten ingediend op Klacht.nl. Dien een klacht in over Privilege.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Privilege in de categorie Online Veiling. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten... Lees meer >
U kunt een klacht over Privilege indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Privilege.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.567 klachten over Privilege ingediend, waarvan 1 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Online Veiling, Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen.
Privilege lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.560 van de 1.567 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Privilege gaan over Online Veiling, Algemeen, Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen. In het afgelopen jaar zijn 1 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Privilege door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Privilege reageert gemiddeld binnen 4 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Privilege niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Kees Deij op 29 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Er is vandaag 70 euro afgeschreven voor een abonnement waarvan ik geen gebruik maak. Lees meer
Klacht van eef67 op 21 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Mijn moeder is al te grazen genomen door Pretium waar ze niet meer vanaf komt en ik zit nu met mijn privilege. Ik wil ervan af en snel ook. Geen voortzetting en zeker geen betaald lidmaatschap Lees meer
Klacht van cpvanhouten op 13 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Ten onrechte is een bedrag van € 70 van de giro van mijn moeder afgeschreven voor een abonnement op het tijdschrift privilege,wat loopt tot 1 mei 2014 Lees meer
Klacht van j.schmidlen op 10 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
ongewenst abonnement tot 01-04-2014 ad.70 euro op mijn giro rekening 166537 Lees meer
Klacht van rschaasberg op 08 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
bij mijn vader van 80 zie ik dat er in 2012 een bedrag van 80 euro en 105 euro is geincasseerd door prIketium/privilege. Hij weet daar niets van en zegt ook geen blad of andere dienst te hebben ontvangen, voor... Lees meer
Klacht van hub ogg op 05 mei 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Na het overlijden van mijn vader zag ik een automatische incasso van Privilege BV. Na onderzoek constateerde ik dat dit bedrijf een abonnement heeft afgesloten na telefonische acquisitie bij iemand die 88 jaar oud en stokdoof was. De automatische incasso... Lees meer
Klacht van ter Haar op 30 april 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
wil zo snel mogelijk van het gratis abbonement af ,en natuurlijk geen nieuw Lees meer
Klacht van shuttle1943 op 26 april 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
ben gebeld door iemand die mij vroeg of ik lid wilde worden van Privilege. het verhaal aangehoord en toegestemd, ook omdat ik een jaar gratis lidmaatschap kreeg. (achteraf bleek dat een halfjaar te zijn) Dat stond ook in de brief... Lees meer
Klacht van schouw.50 op 23 april 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
vorige week ben ik gebeld door een bureau voor colportage voor privilege. De eerste 6 maanden zou ik gratis gebruik kunnen maken van de site en dan beslissen of ik een abonnement zou willen nemen. Werd op de band opgenomen.... Lees meer
Klacht van HG180459 op 19 april 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling
Vorig jaar meteen na telefonische werving lidmaatschap dit lidmaatschap schriftelijk weer ongedaan gemaakt. Vervolgens is vorige week automatisch lidmaatschapgeld afgeschreven. Hiervan is niets gezegd in tel.werving en heb ik nooit toestemming gegeven. Lees meer
Compliment van Ben van Rein op 14 maart 2022 over Privilege
Razendsnel opgelost, waarvoor mijn waardering!
Hartelijk dank
Compliment van Roos Windels op 09 maart 2022 over Privilege
In een keer prima afgehandeld!
Compliment van [email protected] op 11 mei 2022 over Privilege
Privilege B.V heeft naar tevredenheid mijn klacht opgelost
Maar nog geld tegoed vanaf 2015, onterecht bedragen afgeschreven
Compliment van Kangoeroe9 op 05 november 2021 over Privilege
Een erg snelle reactie. Gisteravond op klacht.nl een bericht aangemaakt. De volgende morgen een vriendelijke mevrouw aan de telefoon gehad. Ik moet een mailtje versturen waarna het lidmaatschap wordt opgezegd. Ik ben zeer tevreden.
De klacht is naar tevredenheid opgelost
Compliment van Trea Gernaat op 28 juni 2021 over Privilege
Ik kan mij vinden in de oplossing en zorg dat de benodigde gegevens verstuurd worden en hoop dan, dat alles geregeld is en dat de automatische incasso's per direct stop gezet worden. Wordt vervolgd.
Compliment van robhassink op 16 februari 2021 over Privilege
Dag Jochem,
Jammer dat jullie uit coulance het niet direct stopzetten en het bedrag terugstorten.
Rob
Oprecht mijn complimenten
Compliment van 2020-de dupe op 23 april 2020 over Privilege
Ik vind het fijn dat U dit voor ons kon oplossen.
Onze dank hiervoor
Het geld is door Privileges teruggestort en het lidmaatschap per direct beëindigd.
Ook heeft Privileges nog getracht telefonisch contact op te nemen.
We zijn volkomen tevreden met het feit dat alles nu is opgelost.
Compliment van MVerschoof op 28 februari 2020 over Privilege
Ik ben netjes gebeld met de melding dat de gegevens zijn verwijderd. Zeer tevreden met de oplossing.
Compliment van Ger Manders op 04 januari 2020 over Privilege
Ik ben persoonlijk gebeld en mij is toegezegd dat het abonnement per eerstkomende datum wordt beëindigd.
Privilege heeft mij persoonlijk gebeld en aangegeven het probleem op te zullen lossen, tevens hebben zij excuses gemaakt voor het ongemak. Daarmee ben ik tevreden met de service en heeft Privilege het netjes opgelost.
Fijn dat het netjes en snel opgepakt is, de brief is inmiddels verzonden
Bedankt voor de bevestiging. Prima oplossing zo. Mvg Elvira
Het is goed opgelost
Direct een door mij ondertekende brief per E-mail verstuurd met mijn opzegging en het terug storten van de 110 euro die al betaald is voor 2020.
Ben benieuwd maar tot zover tevreden.
Zijn nu 3 weken verder maar nog geen reactie van Privilege en geen geld terug 19-11-2019
Compliment van Damon Weijers op 17 oktober 2019 over Privilege
Ze hebben netjes contact gezocht met mij en e klacht opgelost
Compliment van Visschedijk op 17 oktober 2019 over Privilege
Ja ben op zich blij dat eindelijk gelukt is. Moest ze nog wel terug bellen en weer brief sturen om op te zeggen. Lidmaatschap kan nu per 2020 beëindigd worden. Ik wil u hartelijk danken voor de geboden hulp.