Klacht: Post 2x niet aangekomen

Wesley0544006 op 11 mei 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 11 mei 2012

Een klant van PostNL heeft twee keer een brief op de post gedaan, maar beide keren is deze niet aangekomen, ondanks correcte frankering en adressering. De klant uit zijn onvrede over de service van het bedrijf en voelt zich machteloos, aangezien er geen oplossing lijkt te zijn voor het probleem.

Mijn Klacht:

Om maandag 7 mei iets op de bus gedaan (voldoende gefrankeerd en adres goed op de envelop geschreven) helaas NIET aangekomen! Woensdag 9 mei weer iets op de bus gedaan (ook voldoende gefrankeerd en adres GOED op geschreven) Weer niet aangekomen! Ook bij het ontvangen van poststukken! TNT is in mijn ogen gewoon een zeer slecht bedrijf geworden. EN wat kan je er aan doen? NIETS!! Eigen risico zegt men dan BAH BAH BAH!!!

Gewenste Oplossing:

Kosten terug!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM