Klacht: Bluetooth Speaker

Loco91 op 11 september 2018 over Poiesz in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Poiesz
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 11 september 2018

Een klant heeft op 20 augustus 2018 een Bluetooth speaker besteld bij Poiesz, maar heeft deze tot op 11 september 2018 nog niet ontvangen. Tijdens een bezoek aan de supermarkt kreeg de klant te horen dat de speaker niet meer verkrijgbaar is, wat leidt tot teleurstelling, vooral omdat het product nog steeds in de weekfolder wordt aangeboden. De klant vraagt zich af waarom Poiesz deze aanbieding blijft promoten, gezien de onmogelijkheid om de bestelling na te komen.

Mijn Klacht:

Ik had 20-08-2018 een Speaker besteld bij poiesz.
Tot op heden (11-09-2018) heb ik nog steeds niks ontvangen.
Ben vandaag weer naar de poiesz supermarkt bij ons in de buurt geweest om nou eens verhaal te halen en ik kreeg te horen dat de speaker niet meer verkrijgbaar of te bestellen is tot mijn teleurstelling.
Ik vraag mij af waarom de directie van poiesz supermarkten het dan leuk vind om de speaker alsnog in de weekfolder te zetten terwijl zij de aanbieding niet na kunnen komen.
Dit past niet bij het beeld (Klantvriendelijkheid) wat ik tot nu toe had over de poiesz.

Gewenste Oplossing:

Als ik de speaker die ik heb besteld alsnog krijg of een eventuele vergoeding voor het ongemak.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer