Klacht: platina2015 onbereikbaar

pluizeman op 24 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 24 december 2014

Mw. E. Vree heeft problemen ervaren met de bereikbaarheid van de platina 2015 pechhulpdienst van de ANWB, ondanks het volgen van de juiste procedure. Ze wijst erop dat dit probleem al sinds december 2014 bestaat en vraagt zich af of er actie ondernomen zal worden, aangezien ze haar tijd als verspild beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb de juiste procedure gevolgd, maar geen platina 2015.Op web gezien dit probleem al sinds 6 december 2014. Gaan jullie daar nog iets aan doen? Vooralsnog is dit voor mij gebakken lucht en even nuttig als een chocolade theepot. Niet bedankt voor het vermorsen van mijn tijd.

Mw. E. Vree

Gewenste Oplossing:

Indien u enige innerlijke beschaving heeft, is dit wel duidelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM