Klacht: platina2015 onbereikbaar

pluizeman op 24 december 2014 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

ANWB klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 24 december 2014

Een klant heeft aangegeven dat zij de juiste procedure heeft gevolgd voor de platina 2015-service van ANWB, maar deze blijft onbereikbaar. Ze verwijst naar een eerder gemeld probleem dat al sinds 6 december 2014 bestaat en vraagt zich af of er actie ondernomen zal worden. De klant uit haar frustratie over het tijdverlies en de nutteloosheid van de situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb de juiste procedure gevolgd, maar geen platina 2015.Op web gezien dit probleem al sinds 6 december 2014. Gaan jullie daar nog iets aan doen? Vooralsnog is dit voor mij gebakken lucht en even nuttig als een chocolade theepot. Niet bedankt voor het vermorsen van mijn tijd.

Mw. E. Vree

Gewenste Oplossing:

Indien u enige innerlijke beschaving heeft, is dit wel duidelijk.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM