Refund actie air fryer makro actie
Klacht van AirfryerKlacht op 15 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Na registratie geen brief ontvangen met unieke code waardoor wij geen geld kunnen terugvragen. Lees meer
Bij Philips zijn 14 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10. Dien een klacht in over Philips.
Philips is een Nederlands elektronicabedrijf uit Eindhoven dat al meer dan 100 jaar bestaat. Wat begon met de verkoop van gloeilampen is uitgegroeid naar... Lees meer >
Philips is een bedrijf actief in de categorie Electronica Merken. Op Klacht.nl zijn in totaal 5518 klachten gemeld over Philips. Hiervan zijn er 2847 opgelost (52%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Philips delen.
De meest voorkomende klachten over Philips gaan over: philips, kapot, airfryer, senseo, reparatie. Op basis van de 5518 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Philips lost een deel van de klachten op (52%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Philips:
1. Neem eerst contact op met Philips — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Elektronische producten moeten voldoen aan de verwachte levensduur. Een telefoon van €800 mag niet na 1 jaar kapotgaan — u heeft dan recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie. Dit valt onder de wettelijke garantie (conformiteitseis).
Twitter/X: @PhilipsCare_NL
U kunt een klacht over Philips indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Philips.
Op Klacht.nl zijn in totaal 5.518 klachten over Philips ingediend, waarvan 14 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Electronica Merken.
Philips lost 52% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 2.880 van de 5.518 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Philips gaan over Beschadigd product of pakket van Philips, Klantenservice problemen met Philips, Retour en terugbetaling problemen met Philips. Bekijk alle Philips klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Philips via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Philips actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Philips niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van AirfryerKlacht op 15 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Na registratie geen brief ontvangen met unieke code waardoor wij geen geld kunnen terugvragen. Lees meer
Klacht van Huub84 op 15 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Net tv werkt niet meer. Sinds update software naar laatste versie Q5551-0140.47.0 (uitgebracht 22-03-12) werkt Net TV niet meer. Scherm vermeldt ‘Algemene voorwaarden van Net TV met de scrollende tekst daarnaast. De knop Doorgaan is gehighlighted, maar kan ik met de... Lees meer
Klacht van Daangradara op 13 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
onze eerste senseo heeft ons 6 jaar lang heerlijke koffie gegeven. Toen deze 'overleed' heb ik een bronskleurig senseo gekocht. Deze gaf halve kopjes, was niet warm en koffie smaakt niet naar koffie. Daarna een nieuw zwarte gekocht (maart 2011).... Lees meer
Klacht van STW op 13 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Eind januari 2012 een mooie Philips TV type SERIE-46PFL8606H gekocht. Een dure maar mooie TV. Na 3 weken verschijnt er een groene streep op het scherm. Na contact met de overigens zeer deskundige helpdesk wat software updates uitgevoerd, op zich... Lees meer
Klacht van atzedijkstra op 12 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Ik had gehoord dat als de lamp van een wake up light stuk is, je helemaal een nieuwe wake up light moet aanschaffen, omdat de lamp zit vastgelijmd en moeilijk te bereiken is. Klopt dat? Lees meer
Klacht van Bollofscy op 11 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Na lang zoeken heb ik eindelijk een mogelijkheid gevonden om mijn beeld van de laptop DRAADLOOS te projecteren op mijn tv, namelijk met Wifi-MediaConnect: precies wat ik zoek! Alleen blijkt nu dat mijn tv net 1 jaartje te oud is... Lees meer
Klacht van jannel op 10 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Wij hebben deze tandenborstels anderhalf jaar geleden gekocht bij Mediamarkt in Rotterdam voor ongeveer € 150,00. Daar werden ze toen gepromoot door een dame. Een van de twee tandenborstels begon begin van dit jaar kuren te vertonen. Zonder dat we... Lees meer
Klacht van Peter lei op 10 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Laten repareren maar hebben een cd van cars2 er in laten zitten want deze zat geblokkeerd toen wij de dvd weer terug kregen was wel de klacht gemaakt maar was ik wel mijn CD VAN CARS 2 kwijt gaarne zou... Lees meer
Klacht van Wil1956 op 09 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Heb bij Praxis een Philips LED LAMP gekocht welke fors duurder zijn als de normale gloeilamp, deze is echter al binnen één jaar al stuk. Heb hier gelezen dat ik niet de enige met dit probleem ben. Het typenummer van de lamp... Lees meer
Klacht van Janneke1908 op 09 april 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Ik heb in januari 2011 een beeldbabyfoon gekocht van 199,95 die niet werkte (batterij laadde niet en nooit ontvangst, klacht was ook gegrond verklaard, maar de afhandeling heel beroerd), teruggestuurd naar Philips en na pas een half jaar kreeg ik... Lees meer