PHILIPS BLIKOPENER TYPE HR2470
Klacht van THEO WITTEMAN 1954 op 13 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
HET RONDE SNIJMESJE IS STUK WAAR MEE JE HET BLIK MEE OPEN SNIJD DIAMETER PLUSMINNES 15 M/M Lees meer
Bij Philips zijn 16 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.0/10. Dien een klacht in over Philips. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Philips is een Nederlands elektronicabedrijf uit Eindhoven dat al meer dan 100 jaar bestaat. Wat begon met de verkoop van gloeilampen is uitgegroeid naar... Lees meer >
Philips is een bedrijf actief in de categorie Electronica Merken. Op Klacht.nl zijn in totaal 5526 klachten gemeld over Philips. Hiervan zijn er 2846 opgelost (52%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Philips delen.
De meest voorkomende klachten over Philips gaan over: philips, kapot, airfryer, reparatie, senseo. Op basis van de 5526 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Philips lost een deel van de klachten op (52%), maar er is ruimte voor verbetering.
Stappenplan bij een klacht over Philips:
1. Neem eerst contact op met Philips — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Elektronische producten moeten voldoen aan de verwachte levensduur. Een telefoon van €800 mag niet na 1 jaar kapotgaan — u heeft dan recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie. Dit valt onder de wettelijke garantie (conformiteitseis).
Twitter/X: @PhilipsCare_NL
U kunt een klacht over Philips indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Philips.
Op Klacht.nl zijn in totaal 5.526 klachten over Philips ingediend, waarvan 16 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Electronica Merken.
Philips lost 52% van de klachten op via Klacht.nl. In totaal zijn 2.880 van de 5.526 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Philips gaan over Beschadigd product of pakket van Philips, Klantenservice problemen met Philips, Retour en terugbetaling problemen met Philips. Bekijk alle Philips klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Philips heeft geen openbaar telefoonnummer voor de klantenservice. U kunt Philips bereiken via de officiële contactpagina op de website. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Philips actief klachten behandelt.
Philips heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,0 op 10, gebaseerd op 12 beoordelingen.
Philips reageert gemiddeld binnen 4 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Philips niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van THEO WITTEMAN 1954 op 13 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
HET RONDE SNIJMESJE IS STUK WAAR MEE JE HET BLIK MEE OPEN SNIJD DIAMETER PLUSMINNES 15 M/M Lees meer
Klacht van Triton op 13 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
30 november is een monteur langs gekomen op bestelnr. TD00016063 van de technische dienst om de ktv te maken . De TV ging spontaan knipperen ( rode lampje ) ging vervolgens uit om opnieuw op te starten. De monteur... Lees meer
Klacht van bernard69 op 13 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Na 4 weken nog steeds geen scheerapp. Kortom klacht is nog steeds niet afgehandeld. Garantie met 10c per minuut. Na 2 weken krijg ik te horen dat hetzelfde app. niet beschikbaar is en dat men een PT870 wil opsturen, maar... Lees meer
Klacht van groen op 12 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Ook wij hebben veel geld (in ons geval zelfs € 899,-- betaalt bij BCC) op 10-07-2009, voor in onze ogen een prachtig ogend espresso-apparaat. Wij hadden het met de senseo nu wel gezien en wilden ons een mooi apparaat aanschaffen.... Lees meer
Klacht van groen op 12 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Ook wij hebben veel geld (in ons geval zelfs € 899,-- betaalt bij BCC) op 10-07-2009, voor in onze ogen een prachtig ogend espresso-apparaat. Wij hadden het met de senseo nu wel gezien en wilden ons een mooi apparaat aanschaffen.... Lees meer
Klacht van aldij1 op 12 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Via website Philips een Ecomoods plafondlamp gekocht met 3 kleurenfilters. In de doos zitten er helaas maar 2. Klacht gemeld via e-mail en er inmiddels 5 keer achteraan gebeld. Klacht behandelaar Yasser laat niks van zich horen en ik kan... Lees meer
Klacht van Broedersa op 11 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Net tv werkt niet meer. Sinds update software naar laatste versie Q5551-0140.47.0 (uitgebracht 22-03-12) werkt Net TV niet meer. Scherm vermeldt ‘Algemene voorwaarden van Net TV met de scrollende tekst daarnaast. De knop Doorgaan is gehighlighted, maar kan ik met de... Lees meer
Klacht van keni op 11 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
30/11/2012 koffiezetapparaat bij blokker gekocht 2 in 1 filter ging wat stroef maar lukte wel 10/12/2012 bij de filter eruit halen schiet de glazenkan er ook uit dus nu hebben we een probleem Lees meer
Klacht van user-148163 op 11 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Ik bezit sinds 8-8-2011 de Senseo HD7850/60 Latte Select. Het is een fijn apparaat, maar na enkele maanden was het verwarmingselement van de melkopschuimer kapot. Philips kon het niet repareren en ze hebben mij een nieuwe Senseo gestuurd. De afhandeling... Lees meer
Klacht van knilleske op 11 december 2012 over Philips in de categorie Electronica Merken
Sinds een aantal weken houdt het Senseo-apparaat het steeds voor gezien na een kwart tot half kopje koffie. Het apparaat valt dan uit, je moet het dan opnieuw aanzetten en laten opwarmen. Dit is superfrustrerend zeker als er visite is... Lees meer