Klacht: Weigering toegang dd. 30-09-2013 film 16 jaar en ouder…(20.10 uur)

Peter1949 op 30 september 2013 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 30 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Moeder van 55 jaar gaat met dochter van 20 jaar naar bioscoop. Dochter kan zich niet legitimeren maar personeel gelooft wel dat ze 20 jaar is. Dochter kan zelfs haar collegekaart van de Faculteit Leiden laten zien en een OV-chipkaart met geb.dt. en foto. Maar dit zijn natuurlijk geen officiële legitimatiebewijzen en studeren aan een Faculteit doe je natuurlijk onder de zestien!!!!!! Dochter geeft ook nog eens aan dat zij op haar mobiel haar legitimatiebewijs wel heeft staan. Dit alles is echter zinloos en wordt niet naar gekeken. Toegang wordt geweigerd. Moeder wordt niet naar legitimatiebewijs gevraagd dus meten wij hier met 2 maten!! Hoever ga je met de regeltjes toepassen en als je het dan toch doe trek dan één lijn, niet de een wel en de ander niet. Gevolg gezellig avondje uit wordt een drama en 2 bioscoopbonnen met uiterste datum 30-09-2013 kunnen worden weggegooid. Wat een beleid van Pathe en zich maar afvragen waarom het bioscoopbezoek zo terugloopt??

Gewenste Oplossing:

Hier past maar een oplossing. Volledige schadeloosstelling van 2 bioscoopkaarten en een grote bos bloemen van de directie met excuses!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PATHE

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PATHE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM