Klacht: Ladies night met unlimited kaart en 3 keer gebeld naar klantenservice zonder oplossing

xCat op 27 mei 2015 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 27 mei 2015

Een klant heeft geprobeerd om online te reserveren voor een ladies night met een vriendengroep, waarvan drie personen een unlimited pas bezitten. Na meerdere telefoontjes naar de klantenservice, waarbij geen oplossing werd geboden, voelde de klant zich gefrustreerd door de onbereikbaarheid en de kosten van de telefoongesprekken.

Mijn Klacht:

Ik probeerde te reserveren voor ladies night met een vriendengroep van 5 personen waarvan er 3 een unlimited pas bezitten. Nu is dat niet mogelijk om online te reserveren met zo’n pas. Ik zit in breda en we wouden reserveren voor in Scheveningen, dus ik kan ook niet even langs gaan om daar de kaartjes te kopen, ook mijn vrienden zaten te ver weg om langs te gaan. Toen ben ik eerst gaan bellen naar de reserveringslijn, wat alleen maar bestond uit keuze menus en waar de ladies night niet tussen viel, geld verspilt want het was een betaald nummer. Vervolgens naar de klantenservice gebeld, daar werd ik geadviseerd naar de unlimited klantenservice te bellen, weer geld verspilt aan die lijn. Uiteindelijk dus naar de unlimited klantenservice gebeld en daar kreeg ik te horen dat dat niet telefonisch kon en dat ik langs zou moeten gaan bij de desbetreffende bioscoop. Toen ik vertelde dat ik niet even langs kon gaan omdat ik in breda zit vertelde ze me dat ik eventueel een contactformulier in kon vullen en “misschien zouden ze niet moeilijk doen”. Ik vind dit ontzettend omslachtig en klantonvriendelijk. We betalen immers 19 euro per maand en vervolgens kunnen we niet eens normaal naar een evenement.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer het mogelijk gemaakt wordt om online te reserveren voor unlimited pas houders voor oa ladies night en wanneer de klantenservice ook daadwerkelijk kan helpen ipv een nutteloos antwoord als "misschien doen ze niet moeilijk".

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM