Klacht: Gereserveerde ticket niet meer beschikbaar ivm defect automaat en lange rij bij de kassa

Irian op 03 januari 2020 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 3 januari 2020

Een klant heeft via de Pathé app een ticket gereserveerd voor de film Jumanji, maar kon deze niet ophalen omdat alle automaten defect waren en er een lange rij bij de kassa stond. Ondanks dat de klant op tijd was, kreeg hij te horen dat het gereserveerde ticket was verkocht aan iemand anders, waarbij hem werd verweten te laat te zijn. De klant legt uit dat de omstandigheden bij de automaten en de lange wachttijd bij de kassa de oorzaak waren van het probleem.

Mijn Klacht:

Via de Pathé app ticket gereserveerd voor Jumanji. Had geluk, want het was de laatste plek. Aangezien ik al drie jaar een Pathé gold kaart heb, wist ik dat je minimaal 10 minuten vantevoren de tickets dient af te halen. Ik was op tijd, want ik had nog 15 minuten. Tot mijn verbazing waren alle automaten niet in gebruik. Er stond vermeld dat je bij de kassa je tickets kon afhalen. Onderweg naar de kassa zag ik dat er een lange rij was. Je kunt wel raden wat er toen gebeurde. Na 15 minuten in de rij te hebben gestaan, kreeg ik te horen dat er geen plek meer was. Er werd mij verweten dat ik niet op tijd was en dat daardoor mijn gereserveerde ticket is verkocht. Ik legde de situatie uit dat alle automaten beneden niet in gebruik waren en dat ik de tickets aan de kassa moest afhalen.
Het enige wat ik te horen kreeg was dat ik niet op tijd was. Hier kon ik echt niks mee. Boos en teleurgesteld ben ik terug naar huis gegaan. Dit was niet echt klantvriendelijk!

Gewenste Oplossing:

Gratis consumptie ter compensatie is het minste wat ze kunnen doen.

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Reactie van de melder van de klacht Irian

6 jaren geleden - Inmiddels een reactie gekregen van de klantenservice en ter compensatie voor het ongemak krijg ik een buffetvoucher. Dat noem ik nog eens service! Dankjewel Pathe!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM