Klacht: geen ticket te boeken

bentezoe25 op 10 augustus 2014 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 10 augustus 2014

Een gezin heeft moeite met het boeken van tickets voor het concert Violetta in Breda. Ondanks dat er geen melding van uitverkochte plaatsen is, geeft het systeem aan dat er niet genoeg beschikbare tickets zijn en kunnen zij het aantal te reserveren tickets niet invullen. Zij suggereren dat het duidelijker zou zijn als er een melding wordt gemaakt wanneer een evenement uitverkocht is.

Mijn Klacht:

We willen het concert Violetta boeken voor lokatie Breda, maar als we zover zijn geeft het scherm aan dat er niet genoeg plaatsen zijn. maar het staat niet aangegeven als zijnde uitverkocht? Ik heb hierbij nog eens niet het aantal te reserveren tickets in kunnen vullen? Het zou in het vervolg handiger en minder frustrerend zijn als jullie gewoon melden dat het uitverkocht is!
met vriendelijke groet fam. Snoeren

Gewenste Oplossing:

graag een reactie of het nu wel of niet is uitverkocht?
Op dit moment is het erg verwarrend!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM