Mijn Klacht:
Bedankt voor het verpesten van mijn vrije zaterdagmiddag
Ik was namelijk SECONDEN!!!!! te laat voor de voorstelling. Ik stond in de rij voor een kaartje. PRECIES op het moment dat de man achter de kassa mijn film wil aanklikken schiet de klok naar 16 minuten over.
Ja jammer maar helaas. Op deze exacte seconden is de film begonnen en u krijgt lekker geen kaartje meer. De volgende voorstelling was pas over 2 uur waarna de kassa bediende mij toesneerde dat ik dan maar ‘even moest gaan winkelen’!
Dit is een vuile leugen. Sinds wannneer heeft Pathe maar 15 minuten reclame. Een grote film op prime time die net 2 dagen geleden in premiere gegaan is heeft maar 15 minuten reclame??? HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Eerder 30
Als ze het nu cosequent zouden doorvoeren maar nee. Ik kom (of kwam) semi wekelijks bij Pathe en nog afgelopen week ergerde ik me eraan dat er iemand 10 minuten nadat de film begonnen was (na 26 minuten reclame) voor mijn neus kwam zitten. En dan heb ik het nog niet eens over de vieze bioscoop, mensen die tijdens de hele film geen minuut hun bek kunnen houden of de absuluut belachelijke snack prijzen!
Als er niemand voor mij in de rij gestaan had dan was ik 1 minuut eerder geholpen en had ik wel een kaartje gehad. Nu heb ik dus 45 KM heen en terug en 2 uur verspild (ik stond 25 min in de file op zaterdag middag 15:30 Daar kan je toch niet op anticiperen) En mocht als bonus nog betalen voor de 5 min in de parkeergarage ook uitzuigers
Neehoor ik ga lekker downloaden. Nooit geen bioscoop voor mij meer! Stel je voor dat ik weer onverwachts in de file kom te staan. Dan mag ik weer omkeren.
En Bioscopen maar zeiker dan de bezoekersaantallen teruglopen. Kijk eens even naar jezelf. Jullie zijn mij als vaste klant (ga min. 20x per jaar naar de bios) VOORGOED kwijt!
En dat voor MINDER dan 60 SECONDEN te laat. Ik hoop dat de medewerkers van Pathe trots op zichzelf zijn. Over 5 jaar gaat niemand meer dan heeft iedereen een thuisbioscooop. En dan maar huilie huilie doen zeker hahahaha
Gewenste Oplossing:
Financiele vergoeding voor 90 kilometer benzine, 2 uur van mijn tijd en vergoeding parkeergarage. Doe geen moeite voor een gratis bioscoopkaartje. Ik kom NOOIT meer terug!!!

