Klacht: Bon is nep. Te berperkte keuze.

Jan Jan Jan op 06 februari 2019 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 6 februari 2019

Een klant heeft een bon ontvangen voor Pathé Thuis, maar is teleurgesteld over de beperkte keuze van slechts 230 films. De klant merkt op dat de populaire en gewenste films niet beschikbaar zijn, wat de ervaring negatief beïnvloedt.

Mijn Klacht:

Ik heb voor de kerst een bon gekregen van mijn werkgever voor mijnpersoonlijkenoot.nl

Ik dacht leuk, 14 films via Pathé Thuis. Maar nu blijkt de keuze heel beperkt: je kunt uit slecht 230 films kiezen. En de leuke films zitten daar natuurlijk niet bij.

Gewenste Oplossing:

Bon terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PATHE

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PATHE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM