Mijn Klacht:
Beste Pathé Breda,
Als Pathé Unlimited pashouder ga ik regelmatig naar de bioscoop, en natuurlijk ook zo nu en dan naar een 3D-voorstelling. In Eindhoven of Helmond, is daarbij niets aan de hand. Maar in Breda zijn de beamers dusdanig slecht afgesteld (dat lijkt het probleem te zijn), dat nagenoeg alle objecten (vooral lichte of witte objecten) en alle ondertitels dubbel verschijnen.
Ik ben met meerdere mensen naar de voorstellingen geweest, heb er ongeveer 10 bekeken tot nu toe, en iedereen ziet dat elk van de voorstellingen aan het zelfde fenomeen lijdt.
Als de beelden bewegend zijn is het niet bijzonder storend (op de ondertiteling na), maar als bijvoorbeeld een bloedmooie film als Gravity, met haar stilstaande beelden en slechts enkele bewegende elementen, zo’n onscherpe 3D-weergave heeft, is dit ongelofelijk storend. Het is vervelend voor alle kijkers, vooral als het eenmaal opvalt, maar ook omdat de 3D-voorstellingen stukken duurder zijn.
Gewenste Oplossing:
Zodra de beamers net wat beter afgesteld zijn en het team in Breda zelf positief kan spreken over de kwaliteit van de beelden. Het dubbele bij lichte objecten is zeer makkelijk zichtbaar, dus lijkt het me niet verschrikkelijk lastig te testen en tweaken tot het opgelost is.

