Klacht: 3D brillen

snapikniet op 30 mei 2014 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 30 mei 2014

Er is onduidelijkheid ontstaan over de kosten van 3D brillen bij een bioscoopbezoek aan PATHE in Den Haag Buitenhof. Bij het bestellen van tickets via de app werd aangegeven dat er geen 3D brillen beschikbaar waren, maar later bleek dat deze toch in rekening werden gebracht. Een medewerker gaf aan dat het geld teruggegeven zou worden, maar een andere medewerker weerlegde dit.

Mijn Klacht:

Gisteren besteden we tickets voor een 3D film met de app. Den Haag Buitenhof. Je kon aantikken wat je wilde hebben. Bij de 3D brillen stond 0. Daarna vulde ik het aantal kaartjes in. Bleek ie (buiten het zichtbare schem) ook 3D brillen in rekening te brengen. De meneer in de bioscoop zei dat we het geld natuurlijk terug kregen. Maar een ander viel hem in de rede en zei dat dat niet ging.

Gewenste Oplossing:

- Aanpassing automatisch bijbestellen in app.
- Geld terug

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM