Klacht: Weigeren terugbetaling te doen

ciba op 24 februari 2020 over Outlet-Avenue.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 24 februari 2020

Een klant heeft een kaki jas besteld bij Outlet-Avenue.nl, maar deze werd geannuleerd omdat het product niet beschikbaar was. Ondanks herhaalde verzoeken via e-mail en telefoon om het betaalde bedrag van 83,60 euro terug te storten, heeft de klant tot op heden geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Beste,

Ik had een kaki jas van Morgan besteld totaalprijs 83,60€ en die ging geleverd worden tussen 7112019 en 29112019. Toen ik eind december nog steeds geen nieuws had belde ik hen op en kreeg ik als antwoord dat de jas door hen geannuleerd was omdat ze niet te verkrijgen was. Na meermaals een mail te hebben gestuurd en ook getelefoneerd om het bedrag terug te storten is dit tot op heden nog steeds NIET gebeurt.
Kan u mij daarbij helpen aub? Ik ben ten einde raad en het gaat tenslotte over 83,60€.
Alvast bedankt.
Met vriendelijke groet,
Cindy Baeyens
Dagmoedstraat 353
9506 Schendelbeke

Gewenste Oplossing:

Ik heb het al niet zo breed dus graag zo spoedig mogelijk ervoor zorgen dat ze mij het geld terugstorten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten