Klacht: Restitutie vluchten naar de azoren en binnenlandse vluchten

Marcenilsebieleveldt op 20 september 2020 over Opodo in de categorie Reizen Algemeen

Opodo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Opodo has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Opodo
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 20 september 2020

Er is een klacht ingediend over Opodo met betrekking tot het uitblijven van restitutie voor meerdere boekingen, die samen een bedrag van meer dan 1.000 euro vertegenwoordigen. Klager meldt dat er al maanden contact is over deze kwestie, maar dat er geen duidelijke communicatie of terugbetaling heeft plaatsgevonden. De situatie wordt als onaanvaardbaar ervaren, en er wordt aangedrongen op een snelle terugbetaling.

Mijn Klacht:

Wij wachten nog steeds op geld van opodo van volgende boekingen:
4777244637 691,89 euro
4780155339 4780159867 132,51 euro
En 190,85 flores horta
Zijn al maanden hiermee bezig. Rare mailtjes, nog steeds geen geld terug. Zelfs verzekering afgesloten voor heen en terug vlucht.
Schandalig! Wij willen gewoon ons geld terug!
Ilse bieleveldt

Gewenste Oplossing:

Geld retour

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Reactie van de melder van de klacht Marcenilsebieleveldt

5 jaren geleden - Het is nu 10 maart 2021 en en nog steeds geen geld retour. SVP stort dit nu eens eindelijk terug. Bij voorbaat dank

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM