Klacht: Onwil geen zin?

JvEsveld op 03 september 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Klacht geregistreerd en daarmee doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling. Dit via de e-mail laten weten aan de klant. Omdat wij als klantenservice niet meer kunnen doen, sluiten wij deze klacht.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 3 september 2015

Een reiziger ervaart verwarring over de vertrektijden van de sprinter naar Utrecht op 3 augustus. Ondanks dat het bord in de tunnel aangeeft dat de trein van spoor 4 vertrekt, blijkt de sprinter uiteindelijk van spoor 1 te vertrekken. De reiziger meldt een gebrek aan duidelijkheid en aanwezigheid van personeel op het juiste perron.

Mijn Klacht:

17:21 is het vertrek van de sprinter naar Utrecht gepland. In Zwolle is een nieuwe tunnel in gebruik om van het ene naar het andere pardon te gaan. In deze tunnel hangen borden welke aangeven welke trein van welk Perón gaan. Op donderdag 3 aug loop ik door deze tunnel. Normaal gesproken vertrekt de genoemde sprinter van spoor 1, maar in de tunnel staat op het bord van spoor 4 dat daar de sprinter om 17:21 vertrekt. Bij spoor 4 en een trein aangekomen zie ik dat hier nog geen reizigers inzitten. Ik loop maar door naar voren en zie ook geen machinist of conducteur. Op dat moment maar weer helemaal terug naar de tunnel gelopen en nog een keer gekeken wat er op het bord staat. Ondanks dat het vertrek daarop aangekondigd staat ben ik toen maar naar spoor 1 gelopen en tot mijn verbazing staat daar ook een vertrek van een sprinter naar Utrecht om 17:21.
Bij de trein heb ik aan de conducteur bovenstaand geval doorgegeven ook dat er nog meer mensen richting de trein van spoor 4gingen toen ik terug liep naar de tunnel. Na dat ik dit verteld heb vroeg ik ook nog of hij dit niet moest melden of moest laten omroepen of iets dergelijks. Het enige wat hij toen deed is zijn schouders ophalen. Ik hoop dat er niemand is gaan zitten in de trein op spoor 4 welke daar heel uitnodigend stond met open deuren. Verder hoop ik dat het personeel ook service gerichter bezig gaan en ook wat doen met de mededelingen van de reiziger.
Mijn klacht heeft dan ook niets te maken met de verkeerde aanwijzingen op het bord , maar wel over de laconieke en onwillige houding van de conducteur op de trein welke is vertrokken om 17:21.

Gewenste Oplossing:

Er is hier niets meer aan te doen. Maar laat het de volgende keer gewoon even omroepen en laat het personeel wat aan het werk is actie ondernemen indien de reiziger wat aangeeft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 28 september 2015 om 10:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht geregistreerd en daarmee doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling. Dit via de e-mail laten weten aan de klant. Omdat wij als klantenservice niet meer kunnen doen, sluiten wij deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten