Klacht: Onterechte administratie en herrieneringskosten in rekening en storing internet

NicolevanHam op 20 januari 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 20 januari 2016

Een klant van Ziggo ervaart onterechte administratie- en herinneringskosten van 10 tot 15 euro per maand, ondanks bevestiging van de klantenservice dat deze kosten onterecht zijn. Daarnaast ondervindt de klant frequente internetstoringen en heeft moeite met het bereiken van de klantenservice, wat leidt tot frustratie over de communicatie en het gebrek aan oplossing voor de problemen.

Mijn Klacht:

Ziggo flest mensen met iedere maand mij 10 of 15 euro onterechte administratie of herinneringskosten in rekening te brengen als je belt wordt er gezegd door een klantenservice medewerker dat het inderdaad niet klopt en wordt hersteld maar er gebeurd niets er valt niet te communiceren met deze mensen ik ben niet van plan iedere keer dreigbrief te krijgen met je wordt afgesloten dit terwijl je wel betaald. Ik heb al een aantal keer deze extra kosten wel betaald maar dat krijg je niet terug en wordt niet verrekend…Ook valt het internet er steeds uit en nee het ligt niet aan MIJN PC die heb ik al 100 keer laten na kijken. De klantenservice is ook heel slecht bereikbaar je krijgt wachttijden van hier tot heb ik me jouw daar.

Gewenste Oplossing:

Graag opheven van die onnodige kosten en eens een keer normaal te woord gestaan worden leuke goed getrainden studenten die je onder tafel kletsen zo dat je toch betaald en graag een storingsvrij internet Die storingen duren al een week

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie