Klacht: voordeeluren abonnement niet verlengd

Gabey Tjon op 03 september 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 4 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Ondanks een foutieve melding, die wij niet kunnen zien, is de kant akkoord gegaan met de voorwaarden van het voordeelurenabonnement. In deze voorwaarden is vermeld dat het abonnement 1 jaar duurde.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 3 september 2013

Een klant van NS heeft een klacht ingediend over het niet automatisch verlengen van zijn voordeeluren abonnement, dat eindigde op 31 augustus. Ondanks de vermelding op zijn account dat het abonnement automatisch zou worden verlengd, heeft dit niet plaatsgevonden, waardoor hij gedwongen was over te stappen op een dal voordeel abonnement. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste NS,

Sinds vorig jaar heb ik een voordeeluren abonnement die ik voor een jaar gratis heb gekregen na m’n afstuderen.
Echter is deze niet verlengd voor de einddatum van 31 augustus, terwijl dit wel stond aangegeven in mijn NS. Dit zou gebeuren d.m.v automatische incasso. Doordat ik steeds dacht dat dit zou gebeuren heb ik nu geen geldig abonnement meer en heb ik gedwongen toch het dal voordeel abonnement moeten nemen.
Ik weet dat het voordeeluren abonnement op den duur zal verdwijnen, maar ik vind het niet kunnen dat er op m’n account staat dat het automatisch wordt verlengd en het vervolgens niet gebeurt.

Gewenste Oplossing:

- het dalvoordeeluren abonnement wat ik net heb besteld terugdraaien en daarvoor in de plaats weer het voordeeluren abonnement

- de volgende keer duidelijker zijn als er dit soort veranderingen komen, zodat we weten waar we aan toe zijn. Het is allemaal vrij onduidelijk geweest hoe het nou zat met de overgang tussen het voordeeluren dal voordeel abonnement en wat dit voor ons zou betekenen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 04 september 2013 om 11:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ondanks een foutieve melding, die wij niet kunnen zien, is de kant akkoord gegaan met de voorwaarden van het voordeelurenabonnement. In deze voorwaarden is vermeld dat het abonnement 1 jaar duurde.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten