Mijn Klacht:
Goedemiddag,
Vandaag moest ik naar Driebergen vanuit Tilburg , omdat ik een afspraak had om 1300u. De trein in Tilburg was op tijd, 11:14u vertrokken en niets wees erop dat er een vertraging was. In ’s Hertogenbosch echter werd er, direct nadat de trein begon te rijden, omgeroepen dat de trein niet verder zou rijden naar Utrecht, maar maar tot Houten zou gaan ivm een aanrijding van een persoon in Lunetten. Vanaf Houten zouden we met bussen verder kunnen reizen naar Utrecht, echter moesten die bussen wel nog arriveren. Opnieuw de trajecten bekeken en uitgevonden dat ik pas rond 13:44u op plaats van bestemming aan zou komen, drie kwartier te laat.
De afspraak heb ik af moeten bellen en in Houten aangekomen, weer terug naar Tilburg gereisd, waar ik tot mijn verbazing € 20,- af kon schrijven van mijn OV. U snapt dat ik hier allerminst tevreden over ben en hoop dan ook op een teruggave van mijn treinkosten, aangezien ik door de te late communicatie, geen alternatief traject meer kon nemen in ’s Hertogenbosch en daardoor mijn afspraak ben misgelopen. Ik wil daarbij ook vermelden dat de trein overvol was en het de trein uitgaan geen snelle en makkelijke opgave zou zijn geweest, maar meer nog dat al die mensen die in ’s Hertogenbosch zijn opgestapt, dus ook niet op de hoogte waren, voor ze de trein in stapte, dat deze niet naar Utrecht zou reizen.
Zie hier mijn reisinformatie:
12-12-2015
zaterdag Check-uit Trein – NS
13:21 Tilburg
Check-in: Tilburg
Product: Reizen op Saldo NS Vol tarief (2e klas)
(Instaptarief € 20,00 – niet verreisd € 0,00) € 20,00
12-12-2015
zaterdag Check-in Trein – NS
11:12 Tilburg
Product: Reizen op Saldo NS Vol tarief (2e klas)
€ – 20,00 (Instaptarief)
Gewenste Oplossing:
Ik had tevreden geweest als er op station 's Hertogenbosch omgeroepen was dat de trein niet verder dan Houten zou reizen, ruim voordat de deuren sloten en de trein begon met zijn traject. Als er namelijk bij aanvang van de reis meteen kon worden omgeroepen dat er een ongeluk was geweest, was die kennis al voor aanvang traject beschikbaar. Daarnaast ben ik tevreden, als ik mijn treinkosten van € 20,- vergoed krijg, aangezien ik nergens ben uitgestapt en door het gebrek van informatie, mijn afspraak heb moeten afzeggen.

