Klacht: van het kastje naar de muur

marietje1 op 17 september 2012 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Mevrouw heeft inmiddels met onze Klantenservice haar verzoek geregeld.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 17 september 2012

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd zijn abonnement bij NS om te zetten, maar kreeg te maken met een gebrek aan opvolging en inconsistentie van de helpdeskmedewerkers. Na meerdere gesprekken en beloften dat de wijziging zou worden doorgevoerd, bleef de klant zonder oplossing en werd er steeds verwezen naar technische problemen met het computersysteem. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

In aug. jl wilde ik mijn abonnement omzetten naar een ander abonnement. Een medewerker van de helpdesk zou dit in gang zetten. Maar er gebeurde niets. Weer gebeld, men wist niet hoe dat kwam. Nu ben ik een maand verder en heb plm. 8 medewerkers van de helpdesk gesproken en wordt van het kastje naar de muur gestuurd en niemand kan de wijzigingen doorvoeren.
Als redenen wordt aangegeven door de helpdesk van de NS” ‘ het computersysteem werk op dit moment niet’, of bel maar na .. terug dan kan ik de wijzigingen doorvoeren’ op dit moment lukt het niet bel maar probeer het deze week nog eens. Bel ik dan vervolgens terug dat lukt het niet want computersysteem waarin het doorgevoerd moet worden is vast gelopen. Zelf een balimedewerker van de NS waar ik naar doorverwezen ben door een medewerker van de helpdesk, kan mij niet helpen en beaamd mijn klacht en wenst me sterkte.
En ondertussen heb ik een abonnement waar ik 70 euro per maand te veel betaal.
Dit wordt maandelijks automatisch van mijn rekening afgeschreven.
Ook heb ik een klacht ingediend en daar wordt niet op gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Dat iemand van de NS mijn abonnement per direct kan wijzigen en mijn te veel betaalde geld terug betaal.(en een uur gesprekskosten )

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 18 september 2012 om 08:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Mevrouw heeft inmiddels met onze Klantenservice haar verzoek geregeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door marietje1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten