Mijn Klacht:
Ik probeerde de ns-kaart te koppelen aan de gegegens die bij de ns bekend zijn over de ov-chipkaart. Dat is noodzakelijk om inzicht te krijgen in de reisgegevens, die nodig zijn om geld terug te krijgen bij vertraging.
Bij de poging tot koppeling werd de melding gemaakt: “dit emailadres klopt niet met de ov-gegevens die bekend zijn bij de ns”. Al mijn emailadressen geprobeerd. Niets werkte. In arre moede maar de klantenservice gebeld: dat kost geld. Antwoord: dit is een systeemfout die al lang bekend is. NB NB!! Wat een incompetentie en wat een maatschappelijke schade hierdoor veroorzaakt wordt. De enige reden dat dit in stand blijft is omdat het de NS geen geld kost. Wat een schande!!
Gewenste Oplossing:
Wanneer eindelijk is die domme systeemfout er uit gehaald wordt zodat mensen hun tijd nuttiger kunnen besteden dan bezig zijn met NS-incompetentie.

