Mijn Klacht:
Na melding van de NS dat ik een foto moest uploaden voor een nieuwe pas (ivm vernieuwing na 5 jaar), heb ik diverse keren de foto gescand en de scanning aangepast, maar steeds werd de foto geweigerd.
Toen het uiteindelijk dreigde te lukken met behulp van iemand die er meer mee te maken had gehad, bleek de mogelijkheid tot uploaden verlopen te zijn. Gebeld met de NS klantenservice, zij konden dat niet wijzigen. Inmiddels via de ov-chipkaart instantie formulieren aangevraagd om het probleem langs die weg op te lossen.
Kortom veel gedoe….Blijkt dat veel meer mensen erg veel moeite hebben een foto voor de pas te uploaden, hetgeen veel ergernis met zich meebrengt.
Wat ergert is dat de klant het weer eens zelf mag oplossen en dan ook nog binnen een korte termijn, zo niet dan mag je er gewoon voor gaan betalen nl 11 euro voor de kosten die de OV-chipkaart daar voor rekent.
En daar mag je dan weer over in contact met de NS, Kortom te zot voor woorden. De klant is hier dus echt geen koning!
Er is ook melding over dit gebeuren gemaakt bij KASSA.
Gewenste Oplossing:
Dat deze procedure eenvoudiger wordt.

