Klacht: Nieuwe dienstregeling 2017

[email protected] op 23 november 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Valk, Hartelijk dank voor uw reactie welke wij op 23 november 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Wegens grote achterstanden hebben wij uw e-mail niet tijdig kunnen beantwoorden. Onze excuses hiervoor. U ontvangt dit antwoord zowel via Klacht.nl als...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 23 november 2016

Een inwoner van Oudenbosch uit zijn onvrede over de nieuwe dienstregeling van de NS, die volgens hem de treinverbinding naar Rotterdam verslechtert. Hij wijst op de noodzaak om in Dordrecht over te stappen, wat leidt tot langere reistijden, terwijl de sprinter tussen Oudenbosch en Dordrecht slechts pendelt. De klager suggereert dat de overstaptijden verkort kunnen worden zonder risico op vertraging.

Mijn Klacht:

Ik woon in Oudenbosch. Ik heb gekozen voor deze woonplaats (en de locatie binnen de woonplaats) vanwege de treinverbinding naar Rotterdam. Nu vond ik de dienstregeling hier al wat te wensen overlaten, namelijk slechts 1 trein per uur in de avonduren en in het weekend (en dat op slechts 50 kom van Rotterdam vandaan).

De nieuwe dienstregeling verbetert dit traject niet, maar verslechtert het traject zelfs. Naar Rotterdam moet ik nu altijd overstappen op Dordrecht, waar er standaard een overstap tijd van 7 – 12 minuten is. Zonde van de tijd, zeker aangezien de sprinter in Oudenbosch alleen maar tussen Roosendaal en Dordrecht heen en weer pendelt. Deze overstaptijden kunnen dus makkelijk verkort worden, volgens mij zonder enig risico van vertraging.

Gewenste Oplossing:

Als de overstaptijden op Dordrecht verkort worden, waardoor de treinreis naar Rotterdam aantrekkelijker wordt om met de trein te doen (nu pak ik vaak maar de auto, helaas). Daarnaast zou ik in het weekend ook 2 treinen per uur willen op Oudenbosch. 50 km van Rotterdam en maar 1 trein per uur is echt niet van deze tijd, zo word je uit de trein gejaagd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 27 december 2016 om 08:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Valk,

Hartelijk dank voor uw reactie welke wij op 23 november 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. Wegens grote achterstanden hebben wij uw e-mail niet tijdig kunnen beantwoorden. Onze excuses hiervoor.

U ontvangt dit antwoord zowel via Klacht.nl als ook van de Klantenservice van NS. Wilt u reageren of vragen wij om iets naar ons op te sturen? Dan kan dat door de e-mail welke u van NS zelf krijgt, te beantwoorden.

Uit onze administratie blijkt dat uw klacht met betrekking tot onze nieuwe dienstregeling op 28 november 2016 is geregistreerd en daarmee doorgegeven aan de verantwoordelijke afdeling.

Ik vertrouw erop dat uw klacht naar tevredenheid is afgehandeld.

Met vriendelijke groet,
NS Klantenservice

[email protected]

Heeft op 28 december 2016 om 11:25 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is nog geen oplossing of verklaring geboden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten