Klacht: Niet op bestemming gekomen, toch geld kwijt

Stevieray op 25 januari 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 27 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant per e-mail geantwoord en verzocht om aanvullende gegevens door te geven.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 25 januari 2015

Op 21 januari had de klager een treinreis gepland naar de webwinkel vakdagen in Utrecht, waarvoor hij een treinkaartje had gekocht. Door een storing in Roosendaal liep zijn reis vertraging op, waardoor hij uiteindelijk niet op zijn bestemming aankwam, ondanks dat hij extra kosten had gemaakt voor het ticket. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Woensdag 21 januari was ik van plan om naar de webwinkel vakdagen te gaan in de jaarbeurs Utrecht, ik had mijn treinkaartje via de website van de webwinkel vakdagen organisatie gekocht voor totaal 28 euro.
Omdat je met zo’n voordeelkaart pas na 9:00 uur mag vertrekken, heb ik de trein van 9:13 uur in Middelburg genomen, het begon goed tot dat iedereen op het station van Bergen op Zoom eruit moest i.v.m. een storing in Roosendaal, het bleef lang stil, dus het was niet duidelijk hoe we nu verder konden reizen, uiteindelijk bleek er een trein drie kwartier later verder te rijden, maar niet verder dan Roosendaal, weer 25 min. wachttijd en op een Sprinter richting Den Haag CS, ik moest er op Rotterdam CS uit om over te stappen richting Utrecht, Ik had op de 9292 App gezien dat alle Intercity’s naar Utrecht gecanceld waren dus kon ik volgens de App alleen met de stoptrein naar Gouda en daar weer overstappen, aangekomen op Rotterdam CS werd er bij het uitstappen iets geroepen dat er geen treinen richting Utrecht reden i.v.m. werkzaamheden, Toch nog gekeken want volgens de App zouden er wel stoptreinen gereden hebben, maar te vergeefs er reed helemaal niets, de oplossing was om naar Den haag, Schiphol en dan naar Utrecht te reizen, omdat het ondertussen al 12:30 uur was en de beurs tot 17:00 uur zou duren leek het mij de moeite niet meer om verder te reizen, de beurs zo al bijna afgelopen zijn voordat ik daar aan zou komen, besloten om terug naar huis te gaan, ook dit ging niet zonder problemen, uit eindelijk stapte ik om 14:30 uur thuis in Middelburg binnen.
Een dag vrij genomen, de vakdagen gemist en 5 uur voor niets in de trein gezeten, weer een gezellig dagje NS.

Gewenste Oplossing:

Niet tevreden omdat ik de vakdagen gemist heb, maar het verzacht een beetje als ik mijn volledige bedrag van 28 euro terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 27 januari 2015 om 10:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant per e-mail geantwoord en verzocht om aanvullende gegevens door te geven.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Net contact gehad met de klantenservice van de NS en ik krijg 27,45 euro terug gestort, hoe ze aan dit bedrag komen weet ik niet maar is voor mij naar tevredenheid opgelost, bedankt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten