Klacht: niet kunnen uitprinten van e-ticket

Dieuwertje op 31 oktober 2012 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 1 november 2012
Reactie van het bedrijf:

Opvraag vervangende tickets, ordernummers en rekeningnummer zodat we de teveel gemaakte kosten kunnen restitueren.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 31 oktober 2012

Een klant van NS heeft problemen ondervonden bij het uitprinten van e-tickets, ondanks dat deze zichtbaar waren op het scherm. Na meerdere telefonische contacten met de Klantenservice, waarbij werd aangegeven dat de documenten beveiligd waren met een wachtwoord, bleef de klant zonder oplossing. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

woensdag 30-10, 2x ’n e-ticket besteld online en betaald. Doch de e-tickets zijn niet uit te printen. Wel te zien op het scherm. Adobe Reader ge-downlowd via de NS site, voor de juiste versie. Demo is wel uit te printen, alle andere PDF bestanden ook. Zowel op mijn compouter als die van mijn man. Maar ondanks herhaalde malen telefonische contacten met de Klantenservice is er geen daadwerkelijke oplossing gekomen. Via eigenschappen van het document staat dat deze beveiligd is met ’n wachtwoord en hoe ik ook aandrong, het personeel van de Klantenservice, bleef zeggen dat dit aan onze computers lag. Via bijlage printscreen 3 is te zien dat ik de demo wel uit kan printen en via bijlage 4 is te zien dat het document gestuurd is met ’n wachtwoordbeveiliging en zoals gezegd dat wil het personeel van Klantenservice niet aannemen.

Gewenste Oplossing:

'n adequate en klantvriendelijke oplossing

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 01 november 2012 om 11:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Opvraag vervangende tickets, ordernummers en rekeningnummer zodat we de teveel gemaakte kosten kunnen restitueren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten