Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw,
De langstudeerbonus zou t/m 15 januari aan te vragen zijn. Het is vandaag 15 januari, maar de kaart is onmogelijk aan te vragen door mij. Ik heb hier samen met een medewerker van de klantenservice naar gekeken, maar de aanvraagknop bij “mijn NS” is compleet verdwenen. De medewerker die ik sprak kon mij alleen een Dal Voordeel abonnement aanbieden via het webformulier en de actiecode, maar aangezien ik meestal rond 5 uur de trein pak is dat voor mij totaal geen
vervangend product! Hoe kan ik alsnog de langstudeerbonus aanvragen, zoals de NS mij beloofd heeft op de site https://www.ns.nl/reizigers/campagnes/langstudeerbonus#kortingskaart-bestellen ?
Zondag 14 januari was het nog wel mogelijk om de kaart te bestellen, maar dat heb ik niet gedaan omdat het mij makkelijker uitkwam om de kaart op maandag te bestellen. Door een technische fout is deze mogelijkheid verdwenen uit het systeem. De mogelijkheid had er op 15 januari ook nog moeten zijn! Kunt u mij hiermee helpen?
Met vriendelijke groet,
Mark de J.
Gewenste Oplossing:
Het beloofde abonnement, waarmee na 9:00 uur en in het weekend voordelig te reizen is. Het Dal Voordeel is geen vervangende optie.

