Klacht: lange reisduur en daardoor extra kosten gemaakt

zaroks op 19 mei 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

per e-mail op 4/06/2015 Door ontbreken Taxibon en AVR.NS geen vergoeding kunnen bieden. We gewezen op GTBV

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 19 mei 2015

Een reiziger en zijn vrouw ondervonden op 15 mei problemen tijdens hun treinreis van Gouda naar Zwolle met NS. Door vertragingen en onduidelijke omroepen kwamen ze uiteindelijk weer in Gouda terecht, waarna ze moesten overstappen en opnieuw vertraging opliepen, wat leidde tot extra kosten en een langere reisduur. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op vrijdag 15 mei j.l. ’s avonds reisden mijn vrouw en ik met NS om plm. 21.30 uur van Gouda naar Zwolle (intercity). Net voor Utrecht kwamen we eerst een poosje stil te staan en daarna reden we langzaam door naar Utrecht Centraal. Na daar een aantal minuten stil te hebben gestaan werd iets omgeroepen dat voor ons volstrekt onverstaanbaar was. Na nog weer enige tijd begon de trein weer te rijden. Wij dachten: naar Amersfoort, maar een kwartier later stonden we weer in Gouda. Daar wilden we uitstappen maar de deuren sloten heel snel weer. In Rotterdam-Alexanderpolder stapten we over op de intercity, weer richting Zwolle. In Utrecht herhaalde zich de situatie: de storing was nog niet opgelost. Vervolgens ging er wel een trein naar Enschede. Die hebben we genomen waardoor we in Amersfoort kwamen. Daar aangekomen bleek er nog een intercity naar Groningen te gaan. Die hebben we genomen, waarna we om half twee ’s nachts in Zwolle aankwamen. Echter onze auto stond in ’t Harde, maar er ging op dit late tijdstip helaas geen stoptrein meer vanuit Amersfoort, dus moesten we wel de intercity nemen. Eénmaal in Zwolle aangekomen waren we genoodzaakt een taxi te nemen om bij de auto in ’t Harde te komen. Dat heeft ons € 48,– gekost. Vraag is nu: vergoedt NS deze extra kosten? Zo ja: ons bankrekeningnr. is NL62RABO 0314 7004 04.
Een bon van de taxi hebben we helaas niet.

Gewenste Oplossing:

Als de extra gemaakte kosten ad € 48,-- vergoed worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 04 juni 2015 om 07:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

per e-mail op 4/06/2015

Door ontbreken Taxibon en AVR.NS geen vergoeding kunnen bieden. We gewezen op GTBV

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten