Klacht: Kwijtschelding van mijn boete

Chadi op 13 juli 2016 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 juli 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Barcha, Hartelijk dank voor uw bericht welke wij op 13 juli 2016 via Klacht.nl hebben ontvangen. U schrijft dat u op 4 juli 2016 een boete in de trein heeft gekregen omdat u bij de controle geen vervoerbewijs...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 juli 2016

Chadi Barcha heeft op 4 juli 2016 een boete ontvangen voor zijn treinreis van Amsterdam Centraal naar Zaandam, die hij als onterecht beschouwt. Hij geeft aan dat hij zijn portemonnee met zijn treinkaartje was verloren en dat de conducteur hem had verteld dat hij recht had op een eenmalige kwijtschelding, maar tot nu toe heeft hij geen bevestiging ontvangen. Barcha vraagt om kwijtschelding van de boete of een alternatieve oplossing.

Mijn Klacht:

Mijn Klacht:

Geachte medewerker van de NS,

Ik, Chadi barcha heb afgelopen Maandag 4 juli 2016 een boete gekregen voor mijn reis van Amsterdam centraal naar Zaandam.

Ik vind dit echter onterecht en belachelijk gezien de situatie. Mijn portemonnee met onder andere mijn treinkaartje portemonnee en wat geld was op dat moment zoek en ik moest de trein nemen op dat tijdstip.

Ik heb de conducteur om begrip gevraagd, hij had mijn aangegeven dat ik recht heb op een eenmalige kwijtschelding. Ook heb ik Van een collega van u telefonisch door gekregen dat ik recht heb op eenmalige kwijtschelding alleen heb ik nog geen bevestiging binnen gekregen

Ik eis kwijtschelding van mijn boete of minstens een andere manier waardoor ik de boete niet hoef te betalen. Ik neem ook genoegen aan het alsnog betalen van een kaartje van Amsterdam centraal naar Zaandam , ook al had ik die al. Maar gezien de omstandigheden en mijn zoek geraakte portemonnee, geen keus had dan gewoon de trein in te stappen.

Ik hoop dat u wél begrip heeft voor deze situatie en begrijpt dat ik geen andere keus had. En ook het feit dat ik altijd een kaartje koop en altijd reis met een geldig vervoersbewijs geeft aan dat dit volkomen nergens over gaat.

Hopelijk kunt u iets voor mij betekenen.

Met vriendelijke groet,

Chadi Barcha

Gewenste Oplossing:

Als ik een bevestiging binnen krijg ben al jaren een vaste klant

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 22 juli 2016 om 07:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten