Klacht: Kiosk in Geldermalsen gesloten

MarcH op 13 december 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 december 2014
Reactie van het bedrijf:

De klant verwezen naar NS Stations Retailbedrijf. Zij gaan over de Kiosk.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 december 2014

Op 13 december reisde een reiziger van Abcoude naar Tiel en miste de aansluiting in Geldermalsen, waar de kiosk en wachtruimte gesloten waren. De reiziger vond het vervelend om in de kou te moeten wachten en vroeg zich af waarom er geen vervanger beschikbaar was voor de kiosk. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste NS,

Vandaag 13 december ben ik van abcoude naar Tiel gereisd. Helaas een stuk via de bus, maar dat was in Utrecht allemaal goed geregeld.
Helaas miste ik de aansluiting in Geldermalsen en moest 25 min wachten. Erg jammer en vreemd was dat de kiosk en daarmee de wachtruimte op station Geldermalsen ‘vanwege omstandigheden’ gesloten was. Erg vervelend om zo in de kou te staan en voor kiosk verliezen van omzet.
Bij omstandigheden is het natuurlijk vervelend voor de degene wie het betreft, maar ik kan me niet voorstellen dat er geen vervanger was te vinden.

Gewenste Oplossing:

Een verklaring en reden waarom geen vervanger is gevonden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 15 december 2014 om 10:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant verwezen naar NS Stations Retailbedrijf. Zij gaan over de Kiosk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten