Klacht: Geen gebruik kunnen maken van e-tickets door verkeerde informatie NS

albertenafra op 05 september 2012 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Informatie opgevraagd.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 5 september 2012

Een klant heeft vouchers voor e-tickets gekocht en kreeg van de klantenservice van NS te horen dat deze binnen drie maanden verzilverd konden worden, met een keuze voor een datum tot twee maanden in de toekomst. Bij het verzilveren op 14 juli bleek echter dat de klant slechts een datum tot één maand in de toekomst kon selecteren, wat leidde tot frustratie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Via de spoorwegwinkel heb ik in april voor 25 euro vouchers voor een dag treinen voor 2 personen gekocht. In mei heb ik nagevraagd tot wanneer ik deze kon activeren (dit kon ik nl nergens terugvinden). Het antwoord van de klantenservice: Vanaf het moment dat u de 2 couponcodes gekocht heeft, kunt u deze gedurende 3 maanden inwisselen voor 2 e-tickets op ns.nl. U kunt dus wachten met het verzilveren tot u weet wanneer u wilt gaan. Op het moment van verzilveren kunt u een datum tot twee maanden in de toekomst selecteren.
Maw tot 15 juli met uiterste datum 15 september. Toen ik op 14 juli deze vouchers wilde verzilveren met datum 31 augustus,kon ik maar een datum tot 1 maand in de toekomst selecteren.
Omdat de codes nog een dag geldig waren en het weekend was heb ik maar een datum gekozen om in ieder geval de geldigheid van de codes niet verloren te laten gaan.
En gebaseerd op bovenstaande informatie was ik er stellig van overtuigd dat het geen probleem zou zijn deze datum aan te passen. Via het hoofdkantoor kreeg ik te horen dat de datum aanpassen niet mogelijk was, en dat de enige optie geld restitutie was. Echter toen ik dit via de klantenservice probeerde te regelen, kreeg ik nul op het rekest. Door de foutieve informatie heb ik mijn vouchers niet kunnen verzilveren. Hier komt men niet op terug, de klantenservice geeft geen antwoord meer en ik heb geen e-tickets en weg 25 euro. We zijn 31 augustus toch een gezellig dagje weggeweest – met de auto.

Gewenste Oplossing:

Geld restitutie

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 06 september 2012 om 11:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Informatie opgevraagd.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Opgelost? ER is helemaal niks opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten