Klacht: Een jarig contract welke de rest van je leven voortduurt

Thered65 op 16 januari 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 17 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Uitleg voorwaarden Dal Voordeel abonnement en juiste manier van opzeggen.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 16 januari 2013

Een klant heeft een dal uren voordeel kaart aangeschaft voor zijn zoon, met de veronderstelling dat dit abonnement voor een jaar geldig was. Tot zijn verbazing probeerde NS een bedrag voor het volgende jaar automatisch te incasseren, terwijl de klant het abonnement niet wilde verlengen. De klantenservice verzocht de klant eerst te betalen voordat hij kon opzeggen, wat leidde tot frustratie over de gang van zaken.

Mijn Klacht:

Vorig jaar hebben wij voor onze zoon een dal uren voordeel kaart aangeschaft, daar hij in de weekends veel reisde per trein. Dit abonnement hebben wij ons inziens voor een jaar aangeschaft en per ideal afgerekend. Tot onze stomme verbazing hebben ze verleden week per automatische incasso welke wij nimmer hebben afgegeven geprobeerd een bedrag voor het aankomende jaar te incasseren, echter dit abonnement wensen wij niet meer! Klantenservice zegt eerst betalen en dan opzeggen en stuurt een acceptgiro met de dreiging van een incasso buro,….wat een gang van zaken zeg!!!!

Gewenste Oplossing:

Geen abonnement meer!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 17 januari 2013 om 10:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Uitleg voorwaarden Dal Voordeel abonnement en juiste manier van opzeggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten