Mijn Klacht:
Ik heb afgelopen week een ov chipkaart gekocht op station Leiden…ik heb er 20 euro opgezet en aangezien we af en toe reizen dacht ik dit is genoeg! Nu blijkt mijn man gaat afgelopen woensdag met de trein naar Schiphol en checkt in Leiden Centraal en checkt uit op Schiphol, hij komt donderdags terug en checkt in en wat blijkt krijg een melding er staat geen saldo op….terwijl er 1 ritje vanaf is van 5,60 dus waar is de rest gebleven??? Hij is toch in de trein gestapt en kreeg controle en kreeg van de conducteur te horen dat als je er 1x mee heb gereisd dat je weer moet opwaarderen naar 20, euro….Maar hoe komt je dat te weten want niemand aan het loket verteld dat je iedere keer weer moet opwaarderen naar 20 euro!!….Mijn man heeft alles uitgelegd en wat zegt de conducteur u moet de algemene voorwaarde lezen maar die heb ik niet bij de ov chip erbij gekregen en ook geen uitleg!!
hij heeft nu een boete gehad van 35 euro wat hij niet terecht vind en ik ook niet omdat er weinig verteld word aan de loketten en is het opwaarderen en als hij leeg is weer opnieuw maar niet steeds na 1 kort ritje weer naar 20 euro…Dus wat gaan we eraan doen aan die boete??
Maar zit je krap bij kas heeft de NS ondertussen wel 20 euro van je en mijn mening is ik zie het als diefstal van de mensen….want je kan nooit je kaart leeg maken als je korte reisjes maakt en hebben jullie ondertussen wel het geld op jullie rekening staan!!!
Ik heb hier en daar is wezen vragen aan mensen of zij wisten hoe het eigenlijk werkt zo’n ov chipkaart nou ik kan jullie vertellend dat zijn er niet echt veel!!!
De meeste mensen weten het ook niet dat na 1 ritje weer moeten opwaarderen…..dit gebeurde toch ook niet toen we nog een papierenkaartje kochten toen vroegen jullie toch ook geen 20 euro en kaartje kopen van 5,60 !!!
Ik zou hier graag antwoord op willen hebben!!
Anita Maat
0620390520
Gewenste Oplossing:
Niet tevreden!!

