Mijn Klacht:
Op 25 februari heeft een treinreisje van station Amsterdam Rai naar station Weesp mij 20 euro gekost.
Op 2 maart heb ik met de klantenservice van NS gesproken. De medewerkster heeft het een en ander uitgezocht en mij beloofd een bedrag van 17 euro nog wat terug te storten binnen 4 weken op mijn bankrekening.tot zoverre een prettig gesprek. Vandaag weer met de klantenservice gebeld want het geld is nog steeds niet ontvangen.
De klanten service verteld mij na wat controlevragen te hebben gesteld dat het geld is overgemaakt naar het juiste bankrekening nummer en dat ik nu moet bewijzen dat ik geen geld heb ontvangen door bankafschriften met niet ontvangen geld op te sturen.dat dit belachelijk is is de medewerker het eens maar regels zijn regels. een e-mail dat dit gesprek heeft plaats gevonden kan hij mij ook niet sturen!!!!!!! hierop heb ik een mailtje gestuurd naar kassa het programma van de vara of dit wat voor hen is. verder blijft het belachelijk moet bewijzen dat het geld niet is aangekomen en dat zij niet willen bewijzen dat het geld is overgemaakt en ontvangen is door mij.
Gewenste Oplossing:
Als het teveel betaalde bedrag (tussen de 17 en 18 euro) op mijn bankrekening is bijgeschreven samen met de telefoonkosten die ik nu heb moeten maken naar de klantenservice.
Met de oplossing die NS geboden heeft door op 17 april het teveel betaalde bedrag op mijn bankrekening te storten is mijn klacht opgelost.
NS en klacht.nl bedankt voor de verder snelle oplossing!!!!!!!

