Klacht: NS komt afspraak niet na

carlaalberg op 15 december 2015 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Op 18-12-15 Antwoord naar de klant met het verzoek om de originele vervoerbewijzen op te sturen.

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 15 december 2015

Een reiziger heeft op 5 december 2015 problemen ondervonden met de treinverbindingen van NS. De trein van Amsterdam Lelylaan naar Rotterdam Alexander stopte niet op de juiste bestemming, waardoor extra kosten voor ander vervoer ontstonden. Bij de terugreis van Rotterdam Alexander naar Amsterdam Lelylaan gebeurde hetzelfde, wat leidde tot frustratie en opnieuw extra kosten. De reiziger verzoekt om compensatie voor de gemaakte kosten.

Mijn Klacht:

1) Ik heb op 5-12-2015 vanuit A\’dam- Lelylaan naar R\’dam Alex. en enkel treinkaatje gekocht € 14,40 om 10:47 uur Trein in niet gestopt op R\’dam -Alex. Maar Rotterdam Centraal. Vandaaruit moest ik voor ander vervoer zorgen om zo bij R\’dam -Alex. tekomen ook weer extra kosten gemaakt.

2) Toch maar terug naar huis in Amsterdam. Heb ik weer een enkel treinkaartje gekocht R\’dam Alex- A\’dam Lelylaan € 13,80
En weer een drama de trein is niet naar A\’dam -Lelylaan gegaan maar naar A\’dam- Centraal. Dus weer een ergenis en ook weer extra kosten.
Omdat mijn fiets op A\’dam Lelylaan staat in niet op het A\’dam Centraal.
Bij deze wil ik graag mijn kosten terug ontvangen!
U moet geen kaarten verkopen als u treinen niet naar dat/of een ander
station gaat rijden.

Gewenste Oplossing:

Dat u treinen rijden zoals op me kaart staat vermeld, waarvoor ik betaald heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 05 januari 2016 om 08:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 18-12-15 Antwoord naar de klant met het verzoek om de originele vervoerbewijzen op te sturen.

carlaalberg

Heeft op 13 januari 2016 om 10:35 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Op 19-12-2015 verzoek van NS heb ik weken geleden NS origineel kaartjes gestuurd. Ik wacht nog steeds op bericht van NS.
Ik heb ook nog steeds geen terug betaling van NS ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten