Klacht: ik heb in januari op een paar datingsites gekeken waaronder dates voor ouderen bedrag 114.34 en ryp flirten

karelslot 1 op 30 maart 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Novalnet AG klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Novalnet AG has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 31 maart 2022
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 30 maart 2022

Een klant heeft in januari op verschillende datingsites gekeken en ontving vervolgens onverwacht rekeningen van Novalnet AG voor bedragen van 114,34 en 118,69 euro. De klant stelt dat er geen contract is getekend en voelt zich bedreigd door de dreiging van extra kosten bij niet-betaling voor een bepaalde datum. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

op 16 januari kreeg ik plotseling rekening van novalnet voor afscchryving van myn bankrekening waar ik in die maand een paar keer gekeken heb op dates voor ouderen en ryp flirten .com nu heb ik weer 2 mails ontvangen met een bedrag van 114,34 en een bedrag 118.69 ik heb verder geen contract of wat dan ook getekend hoe los ik dit op er word zelfs gedreigd dat wanneer ik niet voor 9 april betaal het nog verder omhoog gaat dit is echt te gek voor wooorden

Gewenste Oplossing:

het zou fyn zyn om van deze onterechte vordering af te komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 31 maart 2022 om 14:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM