Klacht: Betaling stoppen

Richard9204 op 08 september 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten

Novalnet AG klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Novalnet AG has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 8 september 2022
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 8 september 2022

Een klant van Novalnet AG ervaart herhaalde afschrijvingen van hetzelfde bedrag van zijn bankrekening, zonder te weten waar deze betalingen voor zijn. Hij verzoekt het bedrijf om deze afschrijvingen te stoppen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hoi ik krijg elke maand 2 of 3 keer hetzelfde bedrag afgetroken van mijn bank rekening en ik weet niet wat voor aub stoppen met deze bedankt

Gewenste Oplossing:

Als dit kan zo snel mogelijk opgelost worden en ik denk ook dat deze betalings zal ik niet meer krijgen maar aub ophouden met deze dank u

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Novalnet AG over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Novalnet AG in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Novalnet AG een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Novalnet AG

Heeft op 08 september 2022 om 09:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM