Er word geld van mij rekening gehouden
Klacht van Tvd040 op 17 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er word elke maand steeds 54 en 34 euro van mij rekening gehouden hoe kan ik dit stoppen !? Lees meer
Bij Novalnet AG zijn 29 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 28 opgelost (96%). De gemiddelde beoordeling is 4.8/10. Dien een klacht in over Novalnet AG.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Novalnet AG zijn gemeld. Lees meer >
Novalnet AG is een bedrijf actief in de categorie Betalingsdiensten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4221 klachten gemeld over Novalnet AG. In de afgelopen 12 maanden zijn er 29 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 29 zijn opgelost (100%). Novalnet AG heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over: geld, rekening, incasso, novalnet, automatische. Op basis van de 4221 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Novalnet AG lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Novalnet AG:
1. Neem eerst contact op met Novalnet AG — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met Novalnet AG via hun officiële website.
U kunt een klacht over Novalnet AG indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Novalnet AG.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.221 klachten over Novalnet AG ingediend, waarvan 29 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Betalingsdiensten.
Novalnet AG lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.221 van de 4.221 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over Retour en terugbetaling problemen met Novalnet AG. Bekijk alle Novalnet AG klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Novalnet AG door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Novalnet AG niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Tvd040 op 17 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er word elke maand steeds 54 en 34 euro van mij rekening gehouden hoe kan ik dit stoppen !? Lees meer
Klacht van lauredaemers op 17 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik heb al een paar maanden last van dat bedrijf ze halen geld van mijn rekening terwijl ik van niks weet ik weet niet hoe ik dit moet oplossen Lees meer
Klacht van Kees2401 op 16 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Vandaag voor de zoveelste keer schrijven en dreigen van novalnet dat ik moet betalen voor iets wat ik niet afgesloten heb... Bedrag is nu ondertussen opgelopen naar Eur 184,29. Ook vindt het desbetreffende bedrijf ([email protected]) dat ik moet aantonen dat Spicydesires zelf... Lees meer
Klacht van 14572400010116142 op 16 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
na tel contact van novalnet opgezegddame spreekt zeer slecht engels maar blijven wel afboeken van rek deze bedragen alle terug geboekt. Lees meer
Klacht van yarne sacre op 15 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
elke maand verschillende bedragen van 10tallen euro's en ik heb hier niks mee ik ken ze niet ik weet niet waarom er zoveel afgaat graag een oplossing!!!!!!! Lees meer
Klacht van Iiiiiiiiii op 15 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er is ineens op 15 juni 08:01 37,50 via automatische incasso afgeschreven door jullie, vanuit het niets ,ik zou graag willen dat het stopt en terug gestort zou worden Groetjes Ben Lees meer
Klacht van Kevinmanuputty op 15 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Beste, Ik heb ineens een automatische incasso gekregen van novalnet, ZONDER daar iets mee te maken hebben gehad. Ik zou graag hebben dat deze stop wordt gezet! Dankjewel, Groetjes, Kevin Lees meer
Klacht van Roberto F op 15 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Geachte meneer/mevrouw sinds maart dit jaar word er een automatisch incasso van mijn rek afgeschreven. Hierbij heb ik geen toestemming voor gegeven. Het gaat hierbij nu al om een bedrag van nabij 290€. Heb het niet eerder doorgehad omdat de... Lees meer
Klacht van Jochem4 op 15 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Wordt iedere maand geld afgeschreven weet niet waarvoor wil dat het onmiddellijk stopt Lees meer
Klacht van Benny willems op 15 juni 2022 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Beste, Novalnet neemt elke maand geld van mijn rekening, ik zou dit willen stoppen want ik weet niet waarom. Ga nu naar mijn bank voor het laten stopzetten. Lees meer