Klacht: Niets ontvangen

I. Merks op 04 september 2020 over cool-box.store in de categorie Internetshops - Huishoudelijke artikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 4 september 2020

I. Merks heeft op 12 augustus een freezy pillow besteld, waarbij een aanbieding gold van één bestellen en twee gratis erbij. Tot op heden heeft zij niets ontvangen en heeft zij een verzoek tot terugbetaling ingediend, maar ontving enkel een automatisch antwoord met een retourformulier. Op sociale media merkt zij op dat er veel negatieve reacties over cool-box.store zijn, wat haar doet vermoeden dat er sprake is van oplichting.

Mijn Klacht:

Ook ik had een freezy pillow besteld op 12 augustus.
Aanbieding was 1 bestellen en 2 gratis erbij.
Heb mail gestuurd dat ik tot heden niets heb ontvangen en dat ik mijn geld terug wil. Vervolgens kreeg ik een automatisch antwoord met daarin een link naar een formulier waarmee ik het product kon retourneren.
Op Facebook zie ik nu bij cool box heel veel boze reacties.
Cool box store riekt naar oplichting.
Mvg. I. Merks

Gewenste Oplossing:

Het zou fijn zijn als deze firma geblokkeerd wordt, zodat er niets meer besteld kan worden via deze firma

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over cool-box.store

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over cool-box.store nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door I. Merks
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten