Klacht: niet serieus genomen

marianne1976. op 04 februari 2021 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 4 februari 2021

Een klant heeft terrasverwarming aangeschaft via Bol.com voor de serre van hun zoontje, maar ervaart problemen met de levering. Na anderhalve maand wachten op de verwarming, voelt de klant zich niet serieus genomen en is teleurgesteld dat de afhandeling via Tristar verloopt, terwijl de aankoop bij Bol.com is gedaan.

Mijn Klacht:

terrasverwarming gekocht voor de serre de speelplek voor ons zoontje. Binnen anderhalve maand gekocht. Het weekend word het erg koud en moet maar geduld hebben en eerst opgestuurd worden voordat er iets gebeurd. Het gaat niet via bol.com maar via tristar maar ik koop niet bij tristar maar bij bol.com

Gewenste Oplossing:

geld terug of een andere zsm

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bol.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marianne1976.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM