Mijn Klacht:
Ik heb pakket besteld van autobanden. Zou 11 06 2018 worden geleverd. Chauffeur verkeerd adres bezocht.
Heb 12 06 2018 afspraak montage.Banden kunnen 11 06 niet meer geleverd worden. Slechte device. Chauffeur zegt dat hij langs is geweest maar camera beelden bij mij tonen anders.
Ruzie met medewerker DPD. Niets is mogelijk. Hij maakt ook geen nieuwe afspraak. Weer gebeld . 10 min. Wachttijd. Volgende medewerker regelt 12.06 Dpd parcel shop. Volgende dag:GEEN LEVERING. Witheet opgebeld. Banden kunnen niet naar parcel shop. Levering dan maar weer volgende dag. Maar dan werk ik. Mag kiezen voor andere dag. Ik werk .zaterdag kan zegt medewerker. Ben ik er niet. Andere afspraak. Zondag zeg ik. Dat kan ook niet. Er kan niets bij Service is er niét. Of ik ze kan komen halen. Uiteindelijk zeg ik oké ik kom ze halen.kan mijn afspraak nog door gaan. Maar ik moet wachten op bevestiging van loods. Ik weet niet hoelang… Ben witheet. Wat een afschuwelijke organisatie.
Uiteindelijk gebeld door DPD….pakket is helaas niet meer te traceren. En nu? Zoekt u maar contact met verzender en vraag hen om een onderzoek. Ga aub nooit met deze organisatie in zee.
Gewenste Oplossing:
Als banden 11.06.2018 alsnog waren geleverd.


