Klacht: Lekt water aan de onderkant bij koffie zetten

Cath123 op 30 april 2019 over Nespresso in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nespresso
Categorie Koffie
Status Open
Datum 30 april 2019

Een consument heeft in augustus 2016 een Lattissimo Nespresso koffie machine aangeschaft, maar ondervindt nu waterlekkage aan de onderkant tijdens het koffiezetten. Na contact met de klantenservice kreeg hij het advies om de machine zelf te laten repareren of een nieuwe aan te schaffen, wat hij als onacceptabel ervaart, vooral omdat hij niet de enige is met dit probleem. De consument vindt het opmerkelijk dat de klantenservice niet bekend lijkt te zijn met deze veelvoorkomende klacht.

Mijn Klacht:

Zoals ik al lees ben ik niet de enige. In augustus 2016 een Lattissimo Nespresso koffie machine gekocht. Sinds een paar dagen stroomt er water aan de onderkant uit. Gebeld met de klantenservice en advies was om een nieuwe te kopen of laten repareren en zelf de kosten te betalen, stijlloos. Ze zei ook nog nooit van deze klacht te hebben gehoord wat mij zeer bevreemd aangezien het internet vol staat met deze klacht. Zeer vreemd dat dit bij iedereen gebeurt na 2 jaar en een paar maanden.

Gewenste Oplossing:

Als mijn apparaat word vervangen of kosteloos gerepareerd.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nespresso

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nespresso nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM